Heger chystá daňovú reformu. Má vraj motivovať pracovať a nevlastniť Heger chystá daňovú reformu. Má vraj motivovať pracovať a nevlastniť

Šéf rezortu financií chce detaily plánovanej daňovej reformy predstaviť v najbližších týždňoch.

dnes, 6:00
Primabalerína Nina Poláková: Piruety sa nedajú nacvičiť v obývačke Primabalerína Nina Poláková: Piruety sa nedajú nacvičiť v obývačke

Novou umeleckou riaditeľkou Baletu SND sa stala Nina Poláková. Od roku 2005 je primabalerínou Viedenského štátneho baletu. Svoje cenné skúsenosti a kontakty chce využiť v Bratislave.

dnes, 7:00
Sulík si trúfa. Ponúkol sa, že bude riadiť zdravotníctvo miesto Krajčího Sulík si trúfa. Ponúkol sa, že bude riadiť zdravotníctvo miesto Krajčího

Už niekoľko dní sa špekuluje o odchode ministra zdravotníctva Mareka Krajčího (OĽaNO). Až teraz sa našiel niekto, kto by ho chcel nahradiť.

dnes, 13:15
KORONAVÍRUS Matovič podvečer zareagoval na Sulíkovu snahu stať sa novým ministrom: Je to zlý vtip! KORONAVÍRUS Matovič podvečer zareagoval na Sulíkovu snahu stať sa novým ministrom: Je to zlý vtip!

BRATISLAVA - Dnešné vyjadrenie ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) sú skutočne prekvapujúce a šokujúce. Kríza je v plnom prúde a nespokojnosť s aktuálnym ministrom Marekom Krajčím zo strany SaS už narástla do tej miery, že Sulík je dokonca ochotný prebrať Krajčího funkciu! Má za seba už dokonca aj náhradu na post šéfa rezortu hospodárstva!

dnes, 18:59
Zaočkovaná Cibulková už dovolenkuje: FOTO Z omylu to dotiahla na Maledivy! Zaočkovaná Cibulková už dovolenkuje: FOTO Z omylu to dotiahla na Maledivy!

BRATISLAVA - Neuplynuli ani dva mesiace odvtedy, čo slovenskú verejnosť šokovala správa, že Dominika Cibulková (31) i jej manžel Michal Navara boli prednostne zaočkovaní proti novému koronavírusu. Na bývalú tenisovú hviezdu sa zniesla obrovská vlnka kritiky, aká v jej kariére nemala obdobu. A športovkyňa musela pykať.

dnes, 9:30
Gröhling chce ovládnuť vysoké školy. Tie hovoria: Budeme aj štrajkovať! Gröhling chce ovládnuť vysoké školy. Tie hovoria: Budeme aj štrajkovať!

Odchod študentov, odliv vedcov, pedagógov. Klub dekanov snahy ministerstva školstva prirovnáva k rokom 1938 až 1940 a k roku 1950.

dnes, 2:45
Trestné stíhanie vo veci zabitia Violy Macákovej bolo zastavené Trestné stíhanie vo veci zabitia Violy Macákovej bolo zastavené

Bližšie informácie, ktoré viedli k zastaveniu trestného stíhania, poskytne Krajská prokuratúra Bratislava.

dnes, 17:40
Amnesty International odobrala Navaľnému štatút "väzeň svedomia" Amnesty International odobrala Navaľnému štatút "väzeň svedomia"

Organizácia neuviedla žiadne konkrétne výroky Navaľného, ruský opozičný líder však vyvolal kritiku svojimi protiprisťahovaleckými vyhláseniami na začiatku svojej politickej kariéry.

dnes, 18:15
MIMORIADNE Padlo prvé meno Krajčího náhradníka: Nečakané slová Sulíka o rošáde vo vláde MIMORIADNE Padlo prvé meno Krajčího náhradníka: Nečakané slová Sulíka o rošáde vo vláde

BRATISLAVA - Dnešné vyjadrenie ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) sú skutočne prekvapujúce a šokujúce. Kríza je v plnom prúde a nespokojnosť s aktuálnym ministrom Marekom Krajčím zo strany SaS už narástla do tej miery, že Sulík je dokonca ochotný prebrať Krajčího funkciu! Má za seba už dokonca aj náhradu na post šéfa rezortu hospodárstva!

dnes, 13:15
Konzílium odborníkov rieši zrušenie výnimiek! Veľká zmena by sa týkala aj nákupu v potravinách Konzílium odborníkov rieši zrušenie výnimiek! Veľká zmena by sa týkala aj nákupu v potravinách

BRATISLAVA - Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR plánuje na konzíliu odborníkov otvoriť tému prípadného zrušenia výnimky, ktorá umožňuje nákup potravín pozitívne testovaným na ochorenie COVID-19. Rovnako požiada o vyjadrenie aj samosprávy, či dokážu pozitívne testovaným zabezpečiť donáškovú službu potravín. Potvrdila to hovorkyňa ÚVZ SR Daša Račková.

dnes, 17:00