Video : Vybudujte vlastné mesto v budovateľskej stratégii Aztec Empire Video : Vybudujte vlastné mesto v budovateľskej stratégii Aztec Empire

PlayWay netradične prezentuje svoju novú hru priamo gameplay trailerom. V Aztec Empire bude vašou úlohou vybudovať legendárne mesto Tenochtitlan a starať sa on.

včera, 20:16
Trump rokoval s novým japonským premiérom

Americký prezident Donald Trump sa v nedeľu spojil s novým japonským premiérom Jošihidem Sugom, aby mu zablahoželal k nástupu do funkcie a diskutoval s ním o „slobodnom a otvorenom indicko-tichomorskom" regióne, v ktorom čoraz viac dominuje Čína.

včera, 20:25
Istanbul Basaksehir s Martinom Škrtelom nestačil na Galatasaray

Futbalisti úradujúceho tureckého majstra Istanbul Basaksehir v zostave so slovenským obrancom Martinom Škrtelom prehrali v 2. kole ligy s Galatasarayom Istanbul 0:2.

včera, 20:25
Do Bieleho domu poslali smrteľne nebezpečný jed: Zásielka prišla zrejme z Kanady Do Bieleho domu poslali smrteľne nebezpečný jed: Zásielka prišla zrejme z Kanady

WASHINGTON - Obálka adresovaná Bielemu domu, ktorá obsahovala jed ricín a ktorú zadržali americkí federálni úradníci, zrejme prišla z Kanady.

včera, 20:30
Juventus FC - Sampdoria Janov

Sampdoria bude v zápase veľkým outsiderom. Akýkoľvek bodový zisk by bol veľkým prekvapením. Deväťnásobný taliansky šampión v sérii totiž chce v tejto sezóne zaútočiť na okrúhle jubileum. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk!

včera, 20:30
Pogačar po celkovom triumfe na TdF: "Je šialené, že som víťaz"

Pogačar sa vo veku 21 rokov a 364 dní stal druhým najmladším víťazom v histórii Tour de France.

včera, 20:32
Patrik Hrošovský pri víťazstve Racingu Genk

Futbalisti Racingu Genk vyhrali v nedeľňajšom zápase 6. kola belgickej ligy nad Mechelenom 3:1. Slovenský stredopoliar Patrik Hrošovský hral za domácich do 78. minúty.

včera, 20:35
Komárno postavilo káder na Varta futsal ligu z lokálnych hviezd

Už len necelý týždeň ostáva do štartu sezóny 2020/21 vo Varta futsal lige. Jej nováčikom sa stal Futsal Team Komárno. Predseda klubu Róbert Mihalička v rozhovore odpovedal na niekoľko otázok a prezradil množstvo zaujímavostí.

včera, 20:40
Real Sociedad - Real Madrid

O týždeň neskôr ako väčšina mužstiev vstúpi do novej sezóny obhajca prvenstva v španielskej La Lige Real Madrid. Predstaví sa na pôde Realu Sociedad, ktorý uplynulú nedeľu remizoval vo Valladolide (1:1). Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk!

včera, 20:45