Predseda SMER-SSD Robert Fico odvolil spoločne s mamou Emíliou: TAKÉTO Slovensko si želá Náhled

BRATISLAVA – Slovensko sa zobudilo do volebného dňa. Dnes do 22. hod. si budú občania Slovenskej republiky voliť nových zástupcov do Národnej rady Slovenskej republiky (NRSR). Známi politici a bývalí poslanci budú môcť počas dnešného dňa taktiež využiť svoje volebné právo. Medzi prvými, ktorí odvolili a splnili si svoju občiansku povinnosť, bol aj predseda SMER-SSD a...

dnes, 11:00
Migranti na Slovensku zostať nechcú. Sme chudobní, xenofóbni a nepohostinní Náhled

Profesor Drbohlav pripomína, že migranti z chudobnejších krajín globálneho juhu, ktorí dnes prúdia do Európy, rozhodne pre Slovensko hrozbou nie sú.

včera, 18:00
Odborník na dôchodky Švejna: Prvý penzijný pilier je niečo ako Ponziho schéma, nespoliehajte sa naň Náhled

Prvý pilier má v sebe zraniteľnosť, ktorá spôsobuje, že sa s ním v budúcnosti bude dať počítať čoraz menej.

dnes, 5:00
Dráma v Leviciach! Ľudí vystrašila správa o volebnom podvode: JASNÁ reakcia polície Náhled

LEVICE – Na políciu v Leviciach zavolali v dnešných hodinách dvaja nespokojní voliči, ktorí si mysleli, že ich hlas bude neplatný. Celé to vyvolala farba pečiatky na obálkach, do ktorej sa vkladá hlasovací lístok. Situáciu sa snažili upokojiť rezort vnútra aj Polícia Slovenskej republiky.

dnes, 11:18
McIlroy, Fleetwood to lead out unchanged Europe in Saturday foursomes Náhled

Rory McIlroy will lead out Team Europe in the Saturday foursomes as Luke Donald's side look to build on their historic start to the Ryder Cup in Rome.

včera, 19:37
McIlroy, Fleetwood to lead out unchanged Europe in Saturday foursomes Náhled

Rory McIlroy will lead out Team Europe in the Saturday foursomes as Luke Donald's side look to build on their historic start to the Ryder Cup in Rome.

včera, 19:37
ONLINE: Šéf NATO verí, že Slovensko bude pomáhať Kyjevu bez ohľadu na výsledky volieb Náhled

Výsledky volieb na Slovensku podľa Jensa Stoltenberga nezmenia podporu Ukrajine a Kyjev s Varšavou tiež zvládnu urovnať svoje spory.

dnes, 5:30
Slovní karikatura, uvedl Nejvyšší soud o označení Pitomio. Reflex se Okamurovi nemusí omluvit Náhled

Týdeník Reflex se nemusí předsedovi SPD Tomiu Okamurovi omluvit za to, že ho v časopise i na webu nazýval Pitomiem. Okamura podle Nejvyššího soudu musí projevit vyšší stupeň tolerance. Nejvyšší soud v pátek zveřejněném rozhodnutí změnil rozhodnutí odvolacího soudu a potvrdil verdikt prvoinstančního.

včera, 15:57
Nakupovanie budúcnosti už aj u nás: Predajne úplne bez personálu! Uvažuje o tom aj známy reťazec na Slovensku Náhled

BRATISLAVA – Už žiadne predavačky. Nakupovanie budúcnosti má fungovať úplne inak, ako sme boli doteraz zvyknutí. Z obchodov by mal totiž vymiznúť personál. Všetko, čo bude zákazník počas nakupovania potrebovať od výberu tovaru až po platbu, zvládne sám. V susednom Česku už prvý takýto obchod funguje, no uvažuje už o ňom aj reťazec pôsobiaci u nás.

včera, 15:50