ODS: Místo konkurenceschopnosti EU nové daně a větší integrace

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen přednesla na půdě Evropského parlamentu „Zprávu o stavu Unie“. V ní se věnovala řadě otázek, které trápí nejen Evropskou unii, ale celý svět.

yesterday, 21:28
Svojský Peter Sagan s humorom hodnotí Tour de France: V pohodičke, práveže lepšie ako predtým

Slovenský cyklista Peter Sagan mal nezvyčajný koniec Tour de France. Po záverečnej etape ho nečakali žiadne povinnosti, nemusel ísť na slávnostné dekorovanie a odovzdávanie zeleného dresu, ktorý tento rok získal jeho konkurent Sam Bennet.

yesterday, 21:30
Video : Pure Pool ukazuje Switch verziu Video : Pure Pool ukazuje Switch verziu

Pure Pool chce na Switch priniesť ultimátny biliardový zážitok, pobeží tam v 1080p a nebude chýbať pestrá ponuka herných režimov. Hra vyjde ešte tento rok.

yesterday, 21:30
V olomouckém babyboxu našli chlapečka. Už má jméno, byl zabalen do plyšové deky V olomouckém babyboxu našli chlapečka. Už má jméno, byl zabalen do plyšové deky

Do babyboxu v Olomouci dnes vpodvečer někdo odložil miminko. Chlapec vážící 2,5 kilogramu byl zabalený do zelené plyšové deky a dostal jméno Jiří. ČTK to sdělil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. Je to osmé dítě nalezené v olomouckém babyboxu.

yesterday, 21:35
Netflix snížil bitrate 4K videí o 50 %, aniž by utrpěla kvalita

Nejspíš jste si toho ani nevšimli, ale datový tok při přehrávání obsahu na Netflixu v posledních týdnech výrazně klesl – údajně v průměru o polovinu. Naopak kvalita videa měla utrpět zcela minimálně. Tento „zázrak“ umožnila dynamická optimalizace.

yesterday, 21:35
Pražáky nechceme! Venkov přitvrzuje

Mladí zdravotníci z Prahy chtěli vyrazit na víkend do Krkonoš. Potázali se však s nepochopením, když jim majitelka chaty, kde se chtěli ubytovat, sdělila, že Pražáky ve svém zařízení v současné době nechce. Píše to server Tn.cz.

yesterday, 21:40
Jandák: Češi žerou hůř než Němci. Kultura? V USA herec dělá číšníka, když nemá co hrát

Herec Vítězslav Jandák, ministr kultury ve vládě Jiřího Paroubka, později poslanec za ČSSD, člen Rady Českého rozhlasu, kandiduje nyní do Senátu za hnutí ANO a přišel do rozhovoru pro internetovou televizi XTV. Promluvil třeba o Tchaj-wanu, kultuře, svojí volební kampani, ale i o zemědělství.

yesterday, 21:41
Sluchátka na hlavě, mlaskání a škytání. Takto pracuje herní zvukař Dvořák Sluchátka na hlavě, mlaskání a škytání. Takto pracuje herní zvukař Dvořák

/VIDEO/ Kdo se vydá na procházku brněnským Komínem, možná zpoza plotu zpozoruje, jak na jedné ze zahrad jednačtyřicetiletý muž se sluchátky na hlavě zběsile mlaská, houká, škytá, hvízdá, bzučí, mručí, šustí, halasí a vyluzuje další roztodivné zvuky.

yesterday, 21:42
Pogačar přivezl žlutý dres do Paříže, ve spurtu vyhrál Saganův přemožitel Bennett Pogačar přivezl žlutý dres do Paříže, ve spurtu vyhrál Saganův přemožitel Bennett

Tadej Pogačar se stal prvním slovinským vítězem Tour de France. Poslední etapu 107. ročníku závodu vyhrál první muž bodovací soutěže Sam Bennett.

yesterday, 21:46
Rána pro Třinec. Zadina se zranil při tréninku a minimálně měsíc bude mimo hru Rána pro Třinec. Zadina se zranil při tréninku a minimálně měsíc bude mimo hru

Hokejisté Třince se musí obejít minimálně měsíc bez útočníka Filipa Zadiny. Dvacetiletá posila z Detroitu by měla být u Ocelářů do poloviny listopadu.

yesterday, 21:50