Ceny plynu nečakane klesli. Európa vyslala Putinovi jasný signál Ceny plynu nečakane klesli. Európa vyslala Putinovi jasný signál

O strope pre veľkoobchodné ceny plynu sa bude ďalej diskutovať.

yesterday, 11:50
Dekan SPU v Nitre: Talian si nekúpi švajčiarsky ementál, ale parmezán. A čo si kupujeme my? Dekan SPU v Nitre: Talian si nekúpi švajčiarsky ementál, ale parmezán. A čo si kupujeme my?

Sme v nezávideniahodnej situácii, a to nielen energetickej, ale čelíme už aj nedostatku vody, bez ktorej sa potraviny nedajú vyrobiť, hovorí Norbert Lukáč.

yesterday, 5:00
Ekonómovia prepočítali, čo s účtami ľudí spravia januárové faktúry za energie Ekonómovia prepočítali, čo s účtami ľudí spravia januárové faktúry za energie

S avizovaným zvýšením cien za elektrinu, plyn či teplo od nového roka sa situácia pre mnohých môže ešte výraznejšie zhoršiť.

yesterday, 16:41
Super Rare Mixtape Vol. 4 bude ďalšia limitovaná kompilácia indie hier Super Rare Mixtape Vol. 4 bude ďalšia limitovaná kompilácia indie hier

V limitovanom náklade len 1500 kusov dostanete USB v tvare kazety s 30 hrami a kopou iného obsahu.

yesterday, 6:36
Ceny ropy v pondelok vzrastli Ceny ropy v pondelok vzrastli

Ceny ropy v pondelok na zaciatku obchodovania vzrastli o vyse 2,5 %. Trhy tak zareagovali na spravy, ze aliancia producentov OPEC+ na svojom stretnuti tento tyzden rozhodne o znizeni tazby, kedze zapasi s klesajucimi cenami komodity.

yesterday, 8:20
Horizon: Zero Dawn dostane remaster, respektíve vylepšenú verziu Horizon: Zero Dawn dostane remaster, respektíve vylepšenú verziu

Podobne ako iné Sony hry aj prvý Horizon dostane vylepšenú verziu na PS5 a PC. 

yesterday, 8:32
PS5 konzola dostala jailbreak PS5 konzola dostala jailbreak

Po dvoch rokoch od vydania má už PS5 konzola jailbreak.

yesterday, 8:35
Globalne trhy s plynom zostanu v buducom roku napate Globalne trhy s plynom zostanu v buducom roku napate

Svetove trhy s plynom zostanu v buducom roku napate, kedze ruske dodavky plynu sa zmensuju. Aj dopyt po plyne v Europe klesa pre opatrenia na usporu energie a vysoke ceny.

yesterday, 9:10
Aktivita v ruskom vyrobnom sektore v septembri vzrastla Aktivita v ruskom vyrobnom sektore v septembri vzrastla

Aktivita v ruskom vyrobnom sektore v septembri vzrastla na najvyssiu uroven za 3,5 roka, hoci zapadne sankcie nadalej stazuju export.

yesterday, 9:20
Tesla hlasi rekordny odbyt. Napriek tomu zaostal za ocakavaniami. Tesla hlasi rekordny odbyt. Napriek tomu zaostal za ocakavaniami.

Automobilka, na cele ktorej stoji podnikatel Elon Musk, v sprave upozornila, ze s pokracujucim rastom produkcie celi coraz vacsim logistickym problemom pri preprave vyrobenych aut k zakaznikom.

yesterday, 9:40