Porotkyňa SuperStar Monika Bagárová porodila: Takéto exotické meno dostala dcérka! Porotkyňa SuperStar Monika Bagárová porodila: Takéto exotické meno dostala dcérka!

PRAHA - V nedeľu Monika Bagárová ešte hodnotila súťažiacich v priamom prenose markizáckej šou SuperStar. A ako je dnes jasné, to bol už pôrod doslova na spadnutie. Na sociálnej sieti Instagram sa totiž dnes pochválila, že sa z nej stala mama. Aha, aké exotické meno dala svojej dcérke!

today, 11:00
Nerozumné, nedôstojné, nešťastné. Kaliňák, Číž a Beňová reagujú na situáciu v Smere Nerozumné, nedôstojné, nešťastné. Kaliňák, Číž a Beňová reagujú na situáciu v Smere

Čo hovoria na výzvu Petre Pellegriniho, ktorú adresoval Robertovi Ficovi, niektorí známi členovia Smeru?

yesterday, 21:00
Pred 160 rokmi sa narodil Martin Kukučín Pred 160 rokmi sa narodil Martin Kukučín

Chcel byť farárom, stal sa lekárom a preslávil sa ako spisovateľ, ktorý priviedol slovenskú prózu na prah modernej doby. Jeho meno nesie poliklinika v Čile, má svoju planétku aj múzeum.

today, 16:00
KORONAVÍRUS Aktuálny zoznam infikovaných na Slovensku KORONAVÍRUS Aktuálny zoznam infikovaných na Slovensku

BRATISLAVA - Slovensko momentálne eviduje vyše 1500 prípadov nákazy novým koronavírusom. Po 20. máji začala na Slovensku platiť posledná 4. fáza uvoľňovania. Dôvodom je priaznivý vývoj pandémie na Slovensku. Počet infikovaných sa od začiatku pandémie znížil. Pozrite si aktuálny zoznam nakazených.

today, 11:01
Policajti namerali vodičovi Fabie 214 km/h! Je to vôbec technicky možné? Policajti namerali vodičovi Fabie 214 km/h! Je to vôbec technicky možné?

Vozidlo, ktoré má mnoho obyvateľov Slovenska, jazdilo rýchlosťou, ktorú nemá ani v "techničáku".

yesterday, 21:00
Narodeniny Anety Pariškovej na onkológii: Skromná večera a... Ten najkrajší darček! Narodeniny Anety Pariškovej na onkológii: Skromná večera a... Ten najkrajší darček!

BRATISLAVA – Len nedávno šokovala jojkárska moderátorka Aneta Parišková (47) všetkých fotografiou z nemocnice. Priznala totiž boj so zákernou rakovinou. Včera oslávila sympatická blondínka narodeniny, no zdá sa, že nie tak, ako by si predstavovala. Deň totiž strávila na onkológii.

today, 7:00
Iniciatíva tvrdí, že obchody by mali ostať v nedeľu otvorené: O prácu môže prísť 40-tisíc ľudí Iniciatíva tvrdí, že obchody by mali ostať v nedeľu otvorené: O prácu môže prísť 40-tisíc ľudí

BRATISLAVA - Zatvorenie obchodov počas nedieľ by malo byť na dobrovoľnej báze. Každý zamestnanec by mal mať právo vyjadriť sa, či chce pracovať posledný deň v týždni alebo nie. Presvedčená je o tom Iniciatíva slovenských maloobchodníkov (ISKM).

today, 11:40
Bude hlava štátu rozdávať med? V prezidentských záhradkár osadili včelie úle Bude hlava štátu rozdávať med? V prezidentských záhradkár osadili včelie úle

V Prezidentskej záhrade osadilo občianske združenie Živica dva včelie úle.

today, 12:40
Petr Muk by onedlho oslávil 55 rokov Petr Muk by onedlho oslávil 55 rokov

V nedeľu 24.mája uplynie smutných desať rokov od tragickej smrti popredného českého speváka Petra Muka.

yesterday, 21:00
KORONAVÍRUS Skvelé správy pre Slovensko: Už tri dni neevidujeme žiadny prípad mimo karantény! KORONAVÍRUS Skvelé správy pre Slovensko: Už tri dni neevidujeme žiadny prípad mimo karantény!

BRATISLAVA - Na Slovensku včera otestovali 2 839 ľudí. Z tohto počtu sa opäť len u dvoch pacientov potvrdil nový koronavírus. K 26. máju nepribudla ani ďalšia obeť tejto zákernej infekcie. Počet vyliečených opäť narástol, čo je potešujúca správa.

today, 11:00