Katastrofa na D1, hromadná nehoda: FOTO Diaľnicu konečne sprejazdnili Katastrofa na D1, hromadná nehoda: FOTO Diaľnicu konečne sprejazdnili

BRATISLAVA - Vážna dopravná nehoda sa stala pred niekoľkými desiatkami minút na diaľnici D1 v smere do Bratislavy. Situácia je vážna, zrazilo sa šesť vozidiel. Tvorili sa obrovské kolóny. Diaľnicu sprejazdnili až o 20.15 v smere z Trnavy. A o pol hodinu neskôr v smere z Bratislavy.

yesterday, 23:37
Americkému senátorovi Johnovi McCainovi diagnostikovali nádor mozgu

McCain trpí zhubným ochorením mozgu známym ako glioblastóm.

yesterday, 7:20
Česť slovenských klubov v Európe zachránil Ružomberok. Na Liptov príde Rooney! Česť slovenských klubov v Európe zachránil Ružomberok. Na Liptov príde Rooney!

Futbalisti MFK Ružomberok sú v 3. predkole Európskej ligy 2017/2018, v ktorom budú čeliť mimoriadne atraktívnemu súperovi - anglickému FC Everton.

yesterday, 22:26
Veľká anketa: Slováci dali jasne najavo, čo si myslia o moslimských burkini v bazénoch Veľká anketa: Slováci dali jasne najavo, čo si myslia o moslimských burkini v bazénoch

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami otriasol Českom nevídaný škandál. Verejnosťou obletela fotografia z aquaparku, na ktorej je zachytená moslimka v burkinách. Obrázok vyvolal u našich západných susedov kontroverzné reakcie. My sme sa pýtali na názor vás. A tu je výsledok.

today, 1:37
Letuška nechcela pasažierku budiť: Potom sa dozvedela, čo sa dialo, keď spala a prišlo jej zle Letuška nechcela pasažierku budiť: Potom sa dozvedela, čo sa dialo, keď spala a prišlo jej zle

NEW YORK - Zabudnite na to, že sa v lietadle môžete cítiť bezpečne! Svoje o tom vie Američanka Chloe Kingová, ktorá má nepríjemnú skúsenosť so spoločnosťou American Airlines. O tom, že celý čas vedľa nej sedel masturbujúci muž, sa dozvedela až tesne predtým, ako lietadlo pristálo.

yesterday, 23:37
Zomrel spevák Linkin Park Chester Bennington Zomrel spevák Linkin Park Chester Bennington

Vo veku 41 rokov zomrel spevák kapely Linkin Park Chester Benningtnon.

yesterday, 22:37
FOTO Známy tenista sa teda nezdá: Na pláži pretiahol slávnu sexi speváčku! FOTO Známy tenista sa teda nezdá: Na pláži pretiahol slávnu sexi speváčku!

Netreba jej ani osobného trénera. Tenista Grigor Dimitrov (26) už rok tvorí pár so speváčkou Nicole Scherzingerovou (39). „Bývalka“ pilota formuly jeden Lewisa Hamiltona nevyužíva len jeho milostné prednosti, ale občas i športové skúsenosti. Hlavne keď potrebuje popreťahovať svaly.

yesterday, 23:05
Kia čelí ďalšiemu štrajku, tentoraz priamo v Kórei Kia čelí ďalšiemu štrajku, tentoraz priamo v Kórei

Kórejská automobilka Kia nedávno čelila štrajku vo svojom závode v Žiline, teraz štrajkujú robotníci vo fabrike pri kórejskom meste Soul, požadujú razantný rast miezd.

yesterday, 8:37
Ako sa vyhnúť cestovateľskej hnačke? Poznáme 8 zásad Ako sa vyhnúť cestovateľskej hnačke? Poznáme 8 zásad

Buďte na cestách pripravení a nenechajte si pokaziť chvíle oddychu nepríjemnými žalúdočnými ťažkosťami.

yesterday, 23:03
V Martine vzdali snahu o záchranu Tipsport ligy, chcú udržať aspoň juniorov a dorastencov V Martine vzdali snahu o záchranu Tipsport ligy, chcú udržať aspoň juniorov a dorastencov

Martin by mal medzi seniormi reprezentovať tím do 23 rokov v I. lige.

yesterday, 23:32