Cíger má v tíme 6 nových hráčov, napokon možno príde aj trio z NHL

V pondelok popoludní začala slovenská hokejová reprezentácia so záverečným mikrocyklom spoločnej prípravy na májové majstrovstvá sveta v Kolíne nad Rýnom a Paríži. K tímu SR sa pridalo kvarteto finalistov českej extraligy - noví šampióni Peter Trška s Marcelom Haščákom a zdolaní Adam Jánošík s Máriom Bližňákom.

today, 17:28
Video: Ďalší koniec slovenských snov, Boston aj Toronto z hry o Stanley Cup

V hre o Stanleyho pohár zostal zo slovenských hokejistov, ktorí sú pevnou súčasťou svojich tímov v NHL, už len Andrej Sekera.

today, 7:55
Anglická Premier League spoznala najlepšieho hráča roka

Francúzsky stredopoliar v službách londýnskeho FC Chelsea N'Golo Kanté sa stal hráčom roka v Anglicku podľa tamojšej Asociácie profesionálnych futbalistov (PFA).

today, 10:02
Prekvapivý ťah Podbrezovej: Tréner Marek Fabuľa skončil

Vo funkcii trénera futbalistov fortunaligového klubu ŽP Šport Podbrezová skončil Marek Fabuľa. S odvolaním sa na svoj zdroj o tom informovala Televízia Markíza v pondelkovom večernom spravodajstve, oficiálne potvrdenie od vedenia klubu sa očakáva v utorok.

today, 22:15
Desať bizarných zdravotných rád, ktoré skutočne fungujú Desať bizarných zdravotných rád, ktoré skutočne fungujú

SYDNEY - Pokiaľ ide o zdravie, väčšina ľudí sa spolieha na logické a rokmi preverené metódy, ktoré sú vo veľkej väčšine značne priamočiare. Chcete schudnúť? Jedzte menej. Máte málo energie? Spite viac. Ale existujú aj také rady, ktoré sú v rozpore s našou intuíciou - a napriek tomu fungujú a sú vedecky preverené. Prehľad niektorých z nich pripravil spravodajský...

today, 9:37
Haščák má radu pre Cígera: Hráčov s titulom by mal rovno zobrať na MS

Po dlhých a intenzívnych majstrovských oslavách s Kometou Brno v českej extralige prišiel na pondelkový zraz slovenskej reprezentácie dobre naladený útočník Marcel Haščák. Od jari 2011 bol slovenský šampión, v máji 2012 sa stal vicemajster sveta a do vitríny úspechov mu pribudla ďalšia trofej.

today, 19:25
Šmahelova údajná „známosť“ aj hore bez: Toto telo nahradilo Kalisovú?! Šmahelova údajná „známosť“ aj hore bez: Toto telo nahradilo Kalisovú?!

BRATISLAVA - Koncom minulého roka sa verejnosť dozvedela, že manželstvo moderátorky Miriam Šmahel Kalisovej (31) a fitnes trénera Martina Šmahela (34) po 4 rokoch stroskotalo. Podľa našich informácií však bývalý muž roka už vraj randí so známou političkou Janou Cigánikovou. Tá sa zviditeľnila aj vďaka kontroverznej politickej kampani, pre ktorú sa fotila napríklad aj...

today, 1:25
Pripravte sa na prudké zmeny počasia: Už o pár hodín vypukne leto, pozrite sa na teploty! Pripravte sa na prudké zmeny počasia: Už o pár hodín vypukne leto, pozrite sa na teploty!

BRATISLAVA – Po epizóde studených dní vo vzduchu znova cítiť jar! Meteorológovia predpovedajú zmenu počasia, ktorá sa najviac prejaví prudkým nárastom teplôt. V najbližších dňoch bude ako v lete. Potom však nastane ďalší zvrat.

today, 19:37
Deje sa niečo vážne s Lucie Bílou? Spísala závet, hovorí o smrti a o mieste pochovania! Deje sa niečo vážne s Lucie Bílou? Spísala závet, hovorí o smrti a o mieste pochovania!

Česká diva Lucie Bílá (51) je už dlhší čas poriadne zamilovaná do mladého nového frajera Radka Filipiho (33). No napriek tomu myslí na smrť. Dokonca si už stihla vybrať miesto, kde chce byť pochovaná.

today, 10:00
Luxus prekryla samota. Česi plačú za Rajtoralom Luxus prekryla samota. Česi plačú za Rajtoralom

Spoluhráči o ňom tvrdia, že na jeho tvári neustále žiaril úsmev. Patril k najveselším členom tímu. No v ostatných dňoch bol nezhovorčivý, akoby neustále zamyslený.

today, 20:37