Herec Martin Huba adresoval tvrdé slová Pellegriniho vláde

Martin Huba vystúpil na zhromaždení Za slušné Slovensko v hlavnom meste.

yesterday, 19:54
ONLINE Tisícky Slovákov opäť v uliciach: Emotívni farmári rozburácali dav, tvrdá kritika Matečnej ONLINE Tisícky Slovákov opäť v uliciach: Emotívni farmári rozburácali dav, tvrdá kritika Matečnej

BRATISLAVA - Protesty sú späť! Po niekoľkotýždňovej prestávke iniciatíva Za slušné Slovensko organizuje ďalšie demonštrácie, ktorými chcú ukázať nespokojnosť s politickou situáciou na Slovensku.

yesterday, 20:37
Radosť v Rusku. Súd očistil Legkova i ďalších, vrátia im olympijské medaily Radosť v Rusku. Súd očistil Legkova i ďalších, vrátia im olympijské medaily

Samotná existencia schémy na výmenu vzoriek nestačí. Športovec musí preukázateľne podniknúť kroky, ktoré smerujú k výmene vzoriek, píše sa vo vyhlásení CAS.

today, 6:37
Farmári na proteste Za slušné Slovensko prezradili, ako veľmi im ublížili

Nespokojní farmári v hlavnom meste hovorili, ako ich chceli okradnúť o majetok.

yesterday, 20:25
Recenzia: Cesty našou krajinou sú pôvabné aj tŕnisté Recenzia: Cesty našou krajinou sú pôvabné aj tŕnisté

Novinka Pary Našou krajinou je oslavou rodnej hrudy, bezstarostné „doma dobre“ však tentoraz nekričia. K fanúšikom okrem zábavy a romantických motívov putujú aj prívalové vlny spoločenskej kritiky.

today, 6:37
Kniha: Plavba v rieke života Kniha: Plavba v rieke života

Spisovateľ Peter Holka vydal novú knihu Ohyb rieky. Čitateľ sa v príbehoch z vydavateľstva Ikar opäť stretáva so známymi postavami, ako aj s postavou hlavného hrdinu, rozprávača, v ktorom tuší samotného autora.

today, 6:37
Facebook zablokuje vaše nahé fotky. Najprv mu ich ale musíte ukázať Facebook zablokuje vaše nahé fotky. Najprv mu ich ale musíte ukázať

Ak nechcete, aby sa na Facebooku objavili vaše nahé fotky, musíte mu ich najprv poslať a ukázať. Facebook testuje novú formu ochrany súkromia.

today, 6:37
Po vyše 40-tich rokoch vychádzajú záznamy spomienok Adiny Mandlovej Po vyše 40-tich rokoch vychádzajú záznamy spomienok Adiny Mandlovej

Fanúšikov českej kinematografie a zvlášť veľkej hereckej hviezdy Adiny Mandlovej poteší 3CD s názvom Adina Mandlová vzpomíná.

today, 6:37
Irán očami cyklocestovateľa: Zažili sme pustatiny aj šialenú dopravu, zimu aj láskavosť (10) Irán očami cyklocestovateľa: Zažili sme pustatiny aj šialenú dopravu, zimu aj láskavosť (10)

Pravda.sk vám prináša exkluzívny dobrodružný seriál z ciest dvoch mladých odvážnych ľudí, Olivera a Janky, ktorí sa rozhodli spoznávať krajiny netradične.

today, 6:38
Najväčšie lietadlo so šiestimi motormi sa pripravuje na svoj prvý let Najväčšie lietadlo so šiestimi motormi sa pripravuje na svoj prvý let

Najväčšie lietadlo na svete má dĺžku 117 metrov a poháňa ho až šesť turbínových motorov z Boeingu 747. Vzlietne už o niekoľko mesiacov.

today, 6:37