Najväčšia Ficova ambícia: V roku 2020 chce opäť vyhrať voľby a vládnuť! Najväčšia Ficova ambícia: V roku 2020 chce opäť vyhrať voľby a vládnuť!

BRATISLAVA - Ambíciou premiéra a predsedu Smeru-SD Roberta Fica je v roku 2020 vyhrať ďalšie parlamentné voľby. Vyhlásil to v nedeľnej diskusnej relácii TA3 V politike v odpovedi na otázku, ako je to s jeho plánom stať sa predsedom Ústavného súdu SR.

yesterday, 14:37
FICO šokoval: Keď prestane fungovať bordel, je potrebné vymeniť dievčatá, a nie postele FICO šokoval: Keď prestane fungovať bordel, je potrebné vymeniť dievčatá, a nie postele

HRADEC KRÁLOVÉ - Slovenskí sociálni demokrati chcú opäť vyhrať voľby a zostaviť vládu, vyhlásil dnes na zjazde ČSSD v Hradci Králové premiér a predseda strany Smer-SD Robert Fico. Slovákov chce osloviť najmä témou zvyšovaním životnej úrovne na úroveň priemeru krajín Európskej únie.

yesterday, 16:30
Ceny bytov mierne rástli, ceny domov klesli Ceny bytov mierne rástli, ceny domov klesli

Priemerná cena bývania na Slovensku sa vo 4. štvrťroku 2017 v porovnaní s predchádzajúcim štvrťrokom znížila o 18 eur na m2.

today, 6:37
Toto sú najpredávanejšie ‘jazdenky’ na Slovensku. Milujeme Škodu, kombi, diesel a manuál Toto sú najpredávanejšie ‘jazdenky’ na Slovensku. Milujeme Škodu, kombi, diesel a manuál

Internetový portál Autobazar.sk zverejnil štatistiky predaja ojazdených vozidiel na Slovensku v roku 2017. Prvé miesta okupuje už tradične značka Škoda.

today, 6:37
Bývanie v Prahe je o 20 až 30 % drahšie ako v Bratislave Bývanie v Prahe je o 20 až 30 % drahšie ako v Bratislave

Na slovenskom a českom realitnom trhu majú výsadné postavenie hlavné mestá. Bratislava aj Praha sa odlišujú cenami.

today, 6:37
LETECKÁ TRAGÉDIA: Na juhu Iránu sa zrútilo lietadlo, nikto neprežil, 66 mŕtvych LETECKÁ TRAGÉDIA: Na juhu Iránu sa zrútilo lietadlo, nikto neprežil, 66 mŕtvych

IRÁN - Na juhu Iránu sa zrútilo dopravné lietadlo iránskej leteckej spoločnosti so 66 ľuďmi na palube. Lietadlo zmizlo z radarových obrazoviek 50 minút po vzlete z teheránskeho letiska Mehrabad. Stanica BBC uviedla, že kvôli zlému počasiu a hustej hmle nemohol na mieste nehody pristáť záchranný vrtuľník.

yesterday, 22:35
Fico chystá zmeny, chce iný spôsob riadenia Smeru, skončiť majú viacerí krajskí predsedovia Fico chystá zmeny, chce iný spôsob riadenia Smeru, skončiť majú viacerí krajskí predsedovia

Slovenský premiér a šéf Smeru Robert Fico vystúpil v Hradci Králové na mimoriadnom 40. zjazde Českej strany sociálnodemokratickej.

yesterday, 19:37
Orbán začal volebnú kampaň, kritizoval Sorosa aj Západ

Podľa maďarského premiéra už dnes nie je podstatné, či za prisťahovalectvom stoja snahy amerického finančníka Georgea Sorosa alebo koloniálna minulosť Západu.

yesterday, 20:15
Orbán odštartoval volebnú kampaň: Strašil islamizáciou, migrantmi a poslednou nádejou pre EÚ Orbán odštartoval volebnú kampaň: Strašil islamizáciou, migrantmi a poslednou nádejou pre EÚ

BUDAPEŠŤ - Maďarský premiér Viktor Orbán v nedeľu predniesol výročný prejav o stave krajiny, v ktorom okrem iného predpovedal prehlbovanie rozdielov medzi západnou a strednou Európou. Na západe podľa neho klesá podiel kresťanského obyvateľstva a vo veľkých mestách prebieha islamizácia, pričom neexistujú politické sily, ktoré by tieto procesy zvrátili.

yesterday, 20:20
146:30!!! Zápas odvekých rivalov sa skončil šokujúcim výsledkom 146:30!!! Zápas odvekých rivalov sa skončil šokujúcim výsledkom

MBK Handlová utŕžil v Prievidzi nevídaný debakel, keď podľahol 30:146 v stredajšom zápase 31. kola Slovenskej basketbalovej ligy mužov.

today, 6:37