Lada 4x4: ‘Niva‘ dostala maskáče. A priamo od výrobcu! Lada 4x4: ‘Niva‘ dostala maskáče. A priamo od výrobcu!

Nesmrteľná Lada Niva, teraz pod označením 4x4, nie a nie ísť do dôchodku. Ruská automobilka dokonca rozširuje ponuku o verziu Luxe s vojenskou kamuflážou.

today, 6:38
Budeme v meste jazdiť tridsiatkou? Dúfajme, že návrh zmizne zo stola Budeme v meste jazdiť tridsiatkou? Dúfajme, že návrh zmizne zo stola

Organizácia pre hospodársku spoluprácu a rozvoj navrhuje zníženie rýchlosti v mestskej doprave na 30 km/h! A chce tiež viac úsekových meraní. Podľa nej rýchlosť zabíja. Argumenty sú však postavené na vode.

today, 6:38
Starostlivosť o plastové okná ušetrí peniaze Starostlivosť o plastové okná ušetrí peniaze

V zime chránia pred chladom, v lete zasa pred horúčavou. Plastové okná sú spoľahlivé, no treba sa o ne starať. Ako na to?

today, 6:38
Kalendár záhradkára: Čo musíte urobiť v záhrade v apríli? Kalendár záhradkára: Čo musíte urobiť v záhrade v apríli?

V apríl musíte pokračovať v štepení, preštepovaní ovocných drevín, rozmnožovať drevnaté odrezky a potápať (ríbezľa, egreš, josta, vinič).

today, 6:38
Ceny nových bytov v Bratislave stúpajú, záujem už nie Ceny nových bytov v Bratislave stúpajú, záujem už nie

Dopyt po bytoch v Bratislave klesá už od konca minulého roka. Ceny však stále rastú, aj keď pomalšie.

today, 6:38
Krajmer z NAKA má nový flek! Bude komunikovať s novinármi Krajmer z NAKA má nový flek! Bude komunikovať s novinármi

BRATISLAVA - Policajný prezident Tibor Gašpar informoval na tohtotýždňovej tlačovke, že pre Róberta Krajmera je pripravené nové miesto. Novinári poukázali na skutočnosti, ktoré ho doviedli odstúpiť z postu šéfa protikorupčnej jednotky NAKA. Teraz sa zdá, že k nim bude mať oveľa bližšie ako kedykoľvek predtým.

today, 14:37
Náš tip: Rušne sa predvedú na módnej prehliadke. Vyberte sa na nostalgickú jazdu Náš tip: Rušne sa predvedú na módnej prehliadke. Vyberte sa na nostalgickú jazdu

Katka je stará dáma, má 133 rokov a je to najstarší parný rušeň v Čermeľskom údolí. Košická detská historická železnica má už vyše 60 rokov a patrí k atrakciám mesta.

today, 6:38
Carly: Aplikácia za 50 € má zachrániť staršie dízle Carly: Aplikácia za 50 € má zachrániť staršie dízle

Spoločnosť Carly predstavila aplikáciu, ktorá by mohla vyriešiť problém vjazdu starších dieslov do emisných zón nemeckých miest. Obísť veľkého strašiaka má riešenie oveľa lacnejšie ako úprava motora.

today, 6:38
Zmodernizujeme vaše základne, núkajú USA Slovensku. Ide o desiatky miliónov eur Zmodernizujeme vaše základne, núkajú USA Slovensku. Ide o desiatky miliónov eur

Obdobné ponuky zo strany USA boli okrem SR, Islandu a Nórska, ponúknuté aj Maďarsku, Lotyšsku, Estónsku, Rumunsku, Malte či Luxembursku a Bulharsku.

today, 10:37
Trenčín sa vo finále nevzdáva. Po dráme v Bystrici znížil sériu Trenčín sa vo finále nevzdáva. Po dráme v Bystrici znížil sériu

Hokejisti Trenčína zvíťazili v štvrtom finálovom zápase Tipsport Ligy na ľade Banskej Bystrice 4:2 a znížili stav série na 1:3.

yesterday, 21:37