Exprezident Schuster, drsná kritika politikov: Zmizli miliardy, toto si nedovolili ani komunisti Exprezident Schuster, drsná kritika politikov: Zmizli miliardy, toto si nedovolili ani komunisti

BRATISLAVA - Mnohým poslancom dodnes nedošlo, že sú predstaviteľmi štátu, občanov a národa a nie vagabundmi z krčmy piatej cenovej skupiny.

yesterday, 16:37
Táňa Pauhofová si v Košiciach zatancuje postavu Anny Frankovej Táňa Pauhofová si v Košiciach zatancuje postavu Anny Frankovej

Prvá premiéra baletu Štátneho divadla Košice v novom roku, ktorou bude v utorok 21. marca experimentálne tanečné divadlo Denník A. Frankovej, bude z viacerých dôvodov jedinečná.

yesterday, 6:37
Vo veku 83 rokov zomrela herečka Viera Topinková Vo veku 83 rokov zomrela herečka Viera Topinková

Členka Činohry Slovenského národného divadla (SND) zomrela v pondelok 27. februára v Bratislave.

yesterday, 6:37
Rokovania o účasti hráčov NHL na olympiáde sa vyostrujú, Fasel varuje zámorie

Definitíva ohľadom štartu hokejistov zo severoamerickej NHL na budúcoročných zimných olympijských hrách má padnúť do konca tohto apríla.

yesterday, 10:00
Holubník u Richtera! Tajomník prichytený cez pracovnú dobu v bazéne, FOTO čľapkanie s kolegom Holubník u Richtera! Tajomník prichytený cez pracovnú dobu v bazéne, FOTO čľapkanie s kolegom

BRATISLAVA - Namiesto makania v práci pohodička. Zatiaľ čo sa pracujúci ľud pachtí v práci a ledva má čas na obed, štátni zamestnanci majú výhody, o akých sa obyčajným ľuďom môže iba snívať. Topky prichytili vysoko postavených úradníkov, ako sa čvachcú v bazéne rovno počas pracovnej doby! A život ide ďalej.

yesterday, 7:37
Osudové stretnutie s Tisom. Na javisku Osudové stretnutie s Tisom. Na javisku

Katolícky kňaz, ktorý sa v mene svojho ideálu spojil s fašistami, je najtragickejšou postavou slovenských dejín.

yesterday, 6:37
Video: Španieli si vychutnali Izrael, Taliani porazili Albánsko

Reprezentácia Španielska si pripísala v kvalifikácii MS 2018 už štvrté víťazstvo, doma triumfovala nad Izraelom jasne 4:1.

today, 0:39
Barcelona spoznala svoj trest za nespratných fanúšikov pri obrate s PSG

Európska futbalová únia (UEFA) potrestala FC Barcelona pokutou 19-tisíc eur za zlyhanie usporiadateľskej služby v hektickom závere odvety osemfinále Ligy majstrov s Parížom Saint Germain (6:1).

yesterday, 13:15
Ministerka varuje, ako postupovať v škandále s brazílskym mäsom: Jednoduchá rada nad zlato Ministerka varuje, ako postupovať v škandále s brazílskym mäsom: Jednoduchá rada nad zlato

BANSKÁ BYSTRICA - Spoločnosti Banskobystrický pivovar a Alfa Bio sa vyznačujú tým, že sú to firmy bez zahraničného kapitálu, ktoré vyrábajú výhradne zo slovenských surovín a svoje výrobky umiestňujú predovšetkým na slovenskom trhu.

yesterday, 16:37
Prečo priberáme a prečo sme chorí? Prečo priberáme a prečo sme chorí?

V stravovaní prevláda množstvo mýtov a je zložité vyznať sa v nich. Ak chceme pochopiť, ako funguje náš metabolizmus, z akého dôvodu priberáme a prečo nás prenasledujú zákerné choroby, určite by v domácnosti nemala chýbať slovenská kniha Moderné paleo.

yesterday, 22:37