TRAGÉDIA Mladý športovec zomrel priamo na ihrisku: Tréner mu nedovolil ani glg vody, mladík skolaboval a zomrel! TRAGÉDIA Mladý športovec zomrel priamo na ihrisku: Tréner mu nedovolil ani glg vody, mladík skolaboval a zomrel!

KENTUCKY - Americká univerzita v Kentucky súhlasila s vyplatením odškodného pre rodinu mladého študenta. Mladík trénoval a zastupoval školu ako wrestler. Tréner mu v jedno horúce augustové popoludnie počas náročného tréningu nedovolil, aby sa išiel napiť, napriek tomu, že ho prosil. Mladík utrpel infarkt z tepla.

yesterday, 18:00
Vyšiel na povrch podvod s dvojníkom Putina? Detaily, ktoré to majú jasne dokazovať: Všimnite si tú bradu! Vyšiel na povrch podvod s dvojníkom Putina? Detaily, ktoré to majú jasne dokazovať: Všimnite si tú bradu!

MOSKVA - Pretrvávajú neoverené informácie, že Vladimira Putina pravidelne zastupujú dvojníci. Zábery z Moskvy, Mariupolu a Sevastopoľu majú teraz konečne odhaliť podvod kremeľského tyrana. Zameriavajú sa na niekoľko detailov na jeho tvári.

today, 9:00
Sudcovia, ktorí vydali zatykač na Putina: Moskva začala trestné stíhanie, Medvedev chce odpáliť raketu! Sudcovia, ktorí vydali zatykač na Putina: Moskva začala trestné stíhanie, Medvedev chce odpáliť raketu!

MOSKVA - Ruské úrady začali trestné stíhanie sudcov Medzinárodného trestného súdu v Haagu (ICC), ktorí minulý týždeň vydali zatykač na ruského prezidenta Vladimíra Putina a splnomocnenkyňu Kremľa pre práva detí Máriu Lvovú-Belovú. S odvolaním sa na ruský vyšetrovací výbor, ktorý plní úlohu kriminálnej ústredne, o tom informovala agentúra Interfax.

yesterday, 16:30
Krutý trest pre českého speváka: Samovražda syna! Krutý trest pre českého speváka: Samovražda syna!

PRAHA - Takéto rany neprebolia nikdy! V januári uplynulo 20 rokov odvtedy, čo syn Dalibora Jandu spáchal samovraždu. Spevák, ktorý dnes oslavuje 70 rokov, to považuje za krutý trest za to, že sa potomkovi dostatočne nevenoval.

today, 0:01
AKTUÁLNE V bratislavskom Starom Meste našli v cele telo mŕtveho muža: Mal ho uškrtiť spoluväzeň! AKTUÁLNE V bratislavskom Starom Meste našli v cele telo mŕtveho muža: Mal ho uškrtiť spoluväzeň!

BRATISLAVA - V bratislavskom Starom Meste na Chorvátskej ulici našli v utorok ráno telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Udalosť je v štádiu vyšetrovania. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

today, 9:01
AKTUÁLNE Brutálna vražda vo väzenskej cele: Väzňa mali nájsť uškrteného! Polícia začala trestné stíhanie AKTUÁLNE Brutálna vražda vo väzenskej cele: Väzňa mali nájsť uškrteného! Polícia začala trestné stíhanie

BRATISLAVA - V bratislavskom Starom Meste na Chorvátskej ulici našli v utorok ráno telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Udalosť je v štádiu vyšetrovania. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

today, 9:30
Obrovské PREKVAPENIE na derniére v divadle: Rozvedený herec pokľakol priamo na javisku… ŽIADOSŤ O RUKU! Obrovské PREKVAPENIE na derniére v divadle: Rozvedený herec pokľakol priamo na javisku… ŽIADOSŤ O RUKU!

BRATISLAVA - Koncom novembra minulého roka sme na Topkách informovali o novej priateľke slovenského herca Petra Makranského (37). Dvojicu sa nám podarilo nafotiť v uliciach Bratislavy. No hoci odvtedy uplynuli len 4 mesiace, zdá sa, že umelec našiel tú pravú. Na sobotnej derniére muzikálu Turandot totiž svoju priateľkmi Mirku požiadal o ruku... Priamo na javisku pred zrakmi...

today, 5:45
Čínsky prezident Si Ťin-pching pozval Vladimira Putina na návštevu Číny Čínsky prezident Si Ťin-pching pozval Vladimira Putina na návštevu Číny

MOSKVA - Čínsky prezident Si Ťin-pching v utorok oznámil, že pozval šéfa Kremľa Vladimira Putina na návštevu Číny. TASR o tom informuje na základe správy agentúry AFP, ktorá sa odvoláva na ruské štátne agentúry.

today, 10:36
Zomrel herec (†56) z Harryho Pottera: KOLAPS pri nástupišti 9 a 3/4! Zomrel herec (†56) z Harryho Pottera: KOLAPS pri nástupišti 9 a 3/4!

LONDÝN - Svet pred malou chvíľou obletela veľmi smutná správa. Séria Harry Potter totiž prišla o ďalšiu hviezdu z radov svojich ikonických hercov. V nedeľu zomrel herec Paul Grants, ktorý v čarodejníckom svete stvárnil škriatka. Paradoxom je, že skolaboval kúsok od nástupišťa 9 a 3/4!

yesterday, 18:35
MIMORIADNY ONLINE Explózia na Kryme zničila ruské rakety s plochou dráhou letu MIMORIADNY ONLINE Explózia na Kryme zničila ruské rakety s plochou dráhou letu

KYJEV - Ukrajinské ministerstvo obrany v noci na utorok uviedlo, že výbuch v meste Džankoj na severe Ruskom anektovaného Krymského polostrova zničil ruské strely s plochou dráhou letu, ktoré plánovala použiť ruská čiernomorská flotila. Podľa proruských predstaviteľov Krymu však šlo o útok dronov. TASR správu prevzala z agentúr AP a Reuters a spravodajskej stanice BBC.

today, 5:54