KORONAVÍRUS na Slovensku: Pribudlo až 53 nových prípadov! Okamžitá reakcia Matoviča KORONAVÍRUS na Slovensku: Pribudlo až 53 nových prípadov! Okamžitá reakcia Matoviča

BRATISLAVA - Na Slovensku v stredu pribudlo až 53 prípadov nákazy novým koronavírusom. Informáciu zverejnil premiér Igor Matovič prostredníctvom sociálnej siete. Pripojil aj veľavravný odkaz. Čaká nás opäť sprísnenie opatrení? Pozrite si aktuálne čísla.

dnes, 11:20
AKTUÁLNE O Norbertovi Bödörovi rozhoduje Najvyšší súd AKTUÁLNE O Norbertovi Bödörovi rozhoduje Najvyšší súd

BRATISLAVA - Známy podnikateľ z Nitry Norbert Bödör by sa mal už dnes postaviť pred Najvyšší súd kvôli ostro sledovanej kauze Dobytkár. Bödöra Špecializovaný trestný súd v nedeľu prepustil na slobodu. Keďže prokurátor sa voči rozhodnutiu súdu odvolal, prípad sa dostal až na Najvyšší súd, ktorý dnes definitívne rozhodne, či nitriansky podnikateľ skončí vo väzbe.

dnes, 15:20
MIMORIADNE Najvyšší súd rozhodol: Norbert Bödör ide do väzby! MIMORIADNE Najvyšší súd rozhodol: Norbert Bödör ide do väzby!

BRATISLAVA - Známy podnikateľ z Nitry Norbert Bödör sa dnes postavil pred Najvyšší súd kvôli ostro sledovanej kauze Dobytkár. Bödöra Špecializovaný trestný súd v nedeľu prepustil na slobodu. Keďže prokurátor sa voči rozhodnutiu súdu odvolal, prípad sa dostal až na Najvyšší súd, ktorý dnes definitívne rozhodol. Bödör po dnešnom súde napokon skončil vo väzbe.

dnes, 17:20
Ťažko chorý Hryc so sestrou: Vzťahy na bode mrazu, ale... Darovala mu kostnú dreň! Ťažko chorý Hryc so sestrou: Vzťahy na bode mrazu, ale... Darovala mu kostnú dreň!

BRATISLAVA - Herec Andy Hryc (70) bojuje so závažnou diagnózou. Kvôli akútnej leukémii potreboval aj transplantáciu kostnej drene. Tú mu darovala sestra Bohdana. Prekvapením ale je, že ich dlhoročne zlé vzťahy sa zatiaľ nijako nezlepšili.

dnes, 11:20
FOTO, ktorá spôsobila ošiaľ! Romantická chvíľka prezidentky Čaputovej a jej novej lásky FOTO, ktorá spôsobila ošiaľ! Romantická chvíľka prezidentky Čaputovej a jej novej lásky

BRATISLAVA - Prezidentka Zuzana Čaputová žiari šťastím. Jasným dôkazom je záber, ktorý zachytila fotografka Barbora Jančárová na nádvorí Zichyho paláca. Po boku vysmiatej hlavy štátu sedí jej partner Juraj Rizman a... jeho pohľad hovorí za všetko! Posúďte sami.

dnes, 15:20
Počet prípadov KORONAVÍRUSU rastie! SaS nevidí dôvod na paniku: Zavretie hraníc však nie je vylúčené Počet prípadov KORONAVÍRUSU rastie! SaS nevidí dôvod na paniku: Zavretie hraníc však nie je vylúčené

BRATISLAVA - Na Slovensku pribudlo 53 nových prípadov COVIDU 19. Kým premiér Igor Matovič vo svojom statuse na sociálnej sieti tvrdí, že je to „príliš veľa prípadov na to, aby sme sa mohli spoliehať len na zodpovednosť“, podpredseda vlády pre ekonomiku a minister hospodárstva Richard Sulík nevidí dôvod na paniku. Aké sú riešenia?

dnes, 18:40
Jojkárska herečka na materskej: Suma, ktorú dostane, ju poriadne rozzúrila... Je to hanba! Jojkárska herečka na materskej: Suma, ktorú dostane, ju poriadne rozzúrila... Je to hanba!

BRATISLAVA - Kristína Palonder Greppelová (35) sa už pripravuje na príchod svojej dcérky. Tmavovláska má už z predchádzajúceho vzťahu syna Adama, ku ktorému čochvíľa pribudne sestrička. Herečke z jojkárskeho seriálu Prázdniny prišlo nedávno rozhodnutie o materskej, a to ju poriadne rozzúrilo.

dnes, 16:40
Epidemiológovia pripustili ten najhorší možný scenár: KORONAVÍRUS sa možno šíri vzduchom! Epidemiológovia pripustili ten najhorší možný scenár: KORONAVÍRUS sa možno šíri vzduchom!

ŽENEVA - Svetová zdravotnícka organizácia pripustila, že koronavírusová infekcia sa prenáša priamo vzduchom. Definitívne potvrdené to však podľa epidemiologičky WHO Marie van Kerkhoveovej nebolo. Je známe, že SARS-CoV-2 sa prenáša kvapôčkami, ktoré ale rýchlo klesajú na zem.

dnes, 11:20
Kamaráti sa kvôli pandémii nevideli tri mesiace: Nádherný okamih ich stretnutia, VIDEO vás rozplače Kamaráti sa kvôli pandémii nevideli tri mesiace: Nádherný okamih ich stretnutia, VIDEO vás rozplače

NEW YORK - Detská radosť je tá najúprimnejšia. Presvedčili sa o tom mamičky dvoch malých chlapcov z New Yorku, ktorí sa spolu opäť videli po niekoľkých mesiacoch odlúčenia. Ich radosť z opätovného stretnutia, ktoré sa odohralo 25. júna, potešila ľudí po celom internete.

dnes, 20:40
Kauza diplomovej práce nahnevala aj Kuciakovho brata: Šéfovi parlamentu poriadne naložil! Kauza diplomovej práce nahnevala aj Kuciakovho brata: Šéfovi parlamentu poriadne naložil!

BRATISLAVA - Dnes už je nad slnko jasnejšie, že kauza diplomovky predsedu parlamentu Borisa Kollára nie je len vecou medzi koaličnými poslancami. Nahnevaná je aj akademická obec a svoju nespokojnosť neskrýva ani brat zavraždeného novinára Jána Kuciaka († 27) Jozef Kuciak.

dnes, 14:00