Skvelé Slovenky! Kuzminová vyhrala a má glóbus, Fialková bola tretia Skvelé Slovenky! Kuzminová vyhrala a má glóbus, Fialková bola tretia

Anastasia Kuzminová a Paulína Fialková predviedli v Osle vynikajúce výkony.

včera, 18:31
Finále SP: Vlhová na výbornom treťom mieste, po sezóne celkovo druhá

Američanka Shiffrinová triumfom v záverečných pretekoch sezóny potvrdila zisk malého glóbusu.

17. 3. 2019 13:00
Košice stále žijú, s Popradom vydreli výhru až v predĺžení

Hokejisti HC Košice zvíťazili v 5. štvrťfinálovom zápase Kaufland play off Tipsport ligy nad HK Poprad 4:3 po predĺžení a znížili stav série hranej na štyri víťazstvá na 2:3. Košičania v zápase trikrát dotiahli tesné manko a víťazný gól dosiahli v 77. minúte, keď skóroval obranca Eduard...

18. 3. 2019 21:20
V Bratislavskom kraji získala Čaputová viac ako polovicu hlasov

Najvyššiu podporu mala Zuzana Čaputova v prvom bratislavskom okrese, kde jej hlas odovzdali až dve tretiny voličov.

17. 3. 2019 6:50
Dukla Trenčín sa lúči so svojím kapitánom. Branko Radivojevič ukončil aktívnu kariéru

Slovenský hokejový útočník Branko Radivojevič v stredu definitívne ukončil svoju bohatú kariéru.

20. 3. 2019 21:37
Futbalistom roka 2018 sa stal už po ôsmykrát Marek Hamšík

Najlepším futbalistom Slovenska za rok 2018 sa stal obhajca tohto titulu Marek Hamšík. Pre stredopoliara čínskeho Ta-lien I-fang je to rekordný ôsmy triumf v prestížnej ankete, v ktorej dominoval aj v rokoch 2009, 2010, 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017.

18. 3. 2019 22:00
Harabin prehovoril o výsledkoch volieb, toto nemôže myslieť vážne: Som jednoznačný víťaz Harabin prehovoril o výsledkoch volieb, toto nemôže myslieť vážne: Som jednoznačný víťaz

BRATISLAVA - Jednoznačne som víťaz volieb, bez peňazí, bez podpory strán a bez podpory médií. V nedeľňajšej relácii TA3 V politike to uviedol neúspešný kandidát na post prezidenta Štefan Harabin.

17. 3. 2019 13:37
Názor: Kandidátka, ktorú by KDH malo podporiť

V rubrike Politická aréna uverejňujeme komentáre zástupcov politických strán na aktuálne témy. Dnes píše Peter Stach z KDH o podpore Zuzany Čaputovej.

19. 3. 2019 13:15
Výsledky prezidentských volieb: Čaputová jasným víťazom! Presvedčila všetky kraje, Šefčovič stráca Výsledky prezidentských volieb: Čaputová jasným víťazom! Presvedčila všetky kraje, Šefčovič stráca

BRATISLAVA - Zuzana Čaputová podľa neoficiálnych výsledkov prvého kola prezidentských volieb dominovala vo všetkých samosprávnych krajoch. Po sčítaní výsledkov zo všetkých volebných okrskov mala najväčšiu podporu v Bratislavskom kraji, kde získala takmer 60 percent hlasov hlasov, naopak, najmenšiu mala v Prešovskom kraji, a to niečo vyše 30 percent.

17. 3. 2019 10:37
Najnovší volebný prieskum je vonku! Druhé kolo prezidentských volieb má jasného favorita Najnovší volebný prieskum je vonku! Druhé kolo prezidentských volieb má jasného favorita

BRATISLAVA - Na základe exkluzívneho prieskumu, ktorý pre RTVS vypracovala spoločnosť MEDIAN SK v období od 17. do 19. marca 2019 na vzorke 1 014 respondentov starších ako 18 rokov, by sa víťazkou prezidentských volieb stala Zuzana Čaputová