Muž zahájil palbu do lidí před chrámem, zemřely čtyři ženy Muž zahájil palbu do lidí před chrámem, zemřely čtyři ženy

Moskva -Při dnešní střelbě v dagestánském městě Kizljar na jihu Ruska zemřelo pět lidí včetně útočníka. Dalších pět osob bylo zraněno. Střelec byl identifikován jako 22letý místní obyvatel.

včera, 16:57
Inšpiratívne príbehy najúspešných slovenských Rómov: Úprimne, dokázali by ste toto? Inšpiratívne príbehy najúspešných slovenských Rómov: Úprimne, dokázali by ste toto?

BRATISLAVA - Extrémizmus je vec, ktorú sa z našej krajiny stále nepodarilo vykynožiť. Na Slovensku existuje stále veľa ľudí s predsudkami a práve proti nim sa snaží bojovať občianske združenie Divé maky s kampaňou Nič nerozplače nácka tak, ako úspešný Róm. My vám prinášame príbehy 4 inšpiratívnych mladých Rómov.

dnes, 0:37
Drumcell: Většinou skládám od soumraku do úsvitu Drumcell: Většinou skládám od soumraku do úsvitu

Headlinerem narozeninové party JZD Promotion bude respektovaný DJ, producent a zakladatel Droid Recordings, Američan Drumcell. K příležitosti jeho návštěvy s ním Kaisersoze udělal velmi poutavý rozhovor, tak s chutí do toho!

dnes, 4:51
Czexit přinese bídu. Hlavně vám, co chodíte do fabriky. „Montovna“, smějete se jí, ale 28, 30, 35 tisíc vám dává. Pak bude zamčená, varuje ekonom Zahradník Czexit přinese bídu. Hlavně vám, co chodíte do fabriky. „Montovna“, smějete se jí, ale 28, 30, 35 tisíc vám dává. Pak bude zamčená, varuje ekonom Zahradník

ROZHOVOR Většina českých ekonomů varuje před úvahami o odchodu z Evropské unie, označuje to za nelogický krok, který by znamenal doslova apokalypsu, zchudnutí širokých vrstev české společnosti. „Kolegové v Bruselu nechápou, jak je možné, že země, která vykazuje pětiprocentní hospodářský růst a nejnižší míru nezaměstnanosti v Evropské unii, která má aktivní...

dnes, 14:04
Pozor, teď vás vyfotíme. Ochrana osobních údajů se dotkne i skiareálů

Skiareály budou muset začít lyžaře informovat o tom, že je snímá kamera, a jasně uvádět, jak s osobními údaji zákazníků zacházejí. I jich se totiž dotkne nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR), které začne platit v květnu. Zároveň skiareály řeší jiný problém - kvůli přeprodeji nevyužitých skipasů tratí až miliony korun ročně.

včera, 15:44
Jan Hamáček novým předsedou ČSSD. V druhém kole porazil Zimolu Jan Hamáček novým předsedou ČSSD. V druhém kole porazil Zimolu

Sociální demokracii povede dosavadní místopředseda strany a místopředseda Poslanecké Sněmovny Jan Hamáček. V druhém kole hlasování na dnešním mimořádném sjezdu strany v Hradci Králové získal potřebný nadpoloviční počet hlasů a porazil podle informací ČTK bývalého jihočeského hejtmana Jiřího Zimolu.

včera, 17:59
Hamáček vede ČSSD, která považuje za zásadní problém obviněného ve vládě

Novým předsedou ČSSD je dosavadní místopředseda Jan Hamáček, který je ochoten jednat o vládě s ANO. Schválit ji musí členové strany ve vnitrostranickém referendu. Strana přijala na Hamáčkův návrh usnesení, že účast trestně stíhaného politika ve vládě považuje ČSSD za „zásadní problém“. Hamáčkovým zástupcem je jihočeský exhejtman Jiří Zimola.

včera, 20:31
Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu Ester Ledecká? To byste se divila! Důležité a kladné svědectví o hvězdě našeho sportu

Vítězství Ester Ledecké nejen rezonuje v českých a zahraničních médiích ve smyslu fascinujícího zlatého výkonu v superobřím slalomu na OH, ohlasy se ozývají i z akademických sfér. Proděkan fakulty vysoké školy, kterou Ledecká studuje, vyzval studenty, aby si z ní vzali příklad ,,i v oblasti studia".

včera, 22:57
Vzorný kapitán Erat. Nenadává na rozhodčí a chce ukončit temnou sérii

V partii s Kanadou schytal ležící hokejista Martin Erat krosček do obličeje. Žádné nářky, jen vstal a odjel na střídačku. Už v pouhém přípravném zápase proti Finsku skočil rybičku v oslabení, aby vypíchl puk z obranného pásma. Kapitán je vzorem pro ostatní a zatím spokojeně sleduje marš národního mužstva olympijským turnajem. Leč zůstává ve střehu.

dnes, 7:58
Amerikou sa šíri vlna hnevu: Študenti žiadajú prísnejšie zákony, už dosť krviprelievania Amerikou sa šíri vlna hnevu: Študenti žiadajú prísnejšie zákony, už dosť krviprelievania

PARKLAND - Tisíce nahnevaných študentov, rodičov a učiteľov z floridskej školy, kde pri nedávnej streľbe zahynulo 17 ľudí, vyzvalo v sobotu na okamžité legislatívne kroky na sprísnenie kontroly strelných zbraní. Podľa vlastných slov neplánujú vo svojich požiadavkách ustúpiť, kým nebudú splnené. Protesty vo Fort Lauderdale a St. Petersburgu odzrkadľujú frustráciu,...

včera, 16:37