Proč sedany nemají zadní stěrače? A proč je běžně nemohou mít, ani když chcete? Proč sedany nemají zadní stěrače? A proč je běžně nemohou mít, ani když chcete?

Všechny hatchbacky a kombíky mají zadní stěrač. Sedany ale ne a běžně ho nedostanete, ani když ho chcete. Ptali jste se, proč. A má to své důvody. (Marek Bednář)

dnes, 18:10
Znovurozhorenie Univerzity v Košiciach, nový zásah hasičov: Miliónové škody, príchod Kažimíra Znovurozhorenie Univerzity v Košiciach, nový zásah hasičov: Miliónové škody, príchod Kažimíra

KOŠICE - Rozsiahly požiar zničil v piatok večer strechu budovy Prírodovedeckej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach. Celkové škody sa podľa hasičov predbežne odhadujú na tri milióny eur. Večer dorazil na miesto aj minister financií Peter Kažimír.

dnes, 9:37
'War on law' 'War on law'

John Sudworth speaks to the families of rights lawyers detained in China's "War on Law" crackdown.

dnes, 2:50
East Timor Is Accused of Using Ineligible Players for Its Soccer Team

The impoverished Asian country of 1.2 million naturalized over a dozen Brazilians in 2015 in an effort to qualify for the 2018 World Cup.

dnes, 2:52
CNET's holiday gift guide videos - CNET CNET's holiday gift guide videos     - CNET

Whether you're looking for the best fitness tracker, stocking stuffer or smart home device this holiday season, find the perfect tech gift in one of these videos.

dnes, 0:07
FOTO: Do miest Európy zavítal advent: Takto sviatočne sa vyzdobili FOTO: Do miest Európy zavítal advent: Takto sviatočne sa vyzdobili

Prečo majú Londýnčania stromček každoročne z Nórska? Z ktorej obce pochádza slovenský strom v Bruseli? Kto vyrobil ozdoby na vatikánsky ihličnan?

dnes, 5:37
All Star tým 28. kola Tipsport extraligy All Star tým 28. kola Tipsport extraligy

Šest hokejistů z šesti různých týmů se dnes probojovalo do All Star týmu 28. kola Tipsport extraligy v ledním hokeji! Našli jste mezi hráči kola svého oblíbence? Sdílejte odkaz se svými přáteli!

včera, 21:26
Výborný poločas a trpký konec. Házenkářky na Euru podlehly Dánsku Výborný poločas a trpký konec. Házenkářky na Euru podlehly Dánsku

Po prvním dějství zápasu s Dánskem vedly české házenkářky nad Dánskem 17:13 a na evropském šampionátu měly nakročeno k pokoření dalšího favorita. Druhou fázi utkání však nezvládly a prohrály 29:33. Postup do další fáze turnaje už měly jistý a díky výhře Maďarska nad Černou Horou 21:14 jdou dál se dvěma body.

včera, 22:12
Rick Fox -- I Told You So ... League of Legends Is Bigger Than NHL (VIDEO) Rick Fox -- I Told You So ... League of Legends Is Bigger Than NHL (VIDEO)

[[tmz:video id="0_mcffisb8"]] Rick Fox is serving up a big "I Told You So" to anyone who balked at his prediction League of Legends would outgrow the NHL ... and says their recent historic sell out of Staples Center is proof he was right. We had talked…

dnes, 9:05