Slovenské kamenné gule sú svetový unikát. Pritiahnu ešte viac turistov? Slovenské kamenné gule sú svetový unikát. Pritiahnu ešte viac turistov?

Tajomné pieskovcové gule v Čadci-Milošovej, v lokalite Megoňky, objavili úplnou náhodou. Ak by sa tu nerobila ťažba, zrejme by zostali naveky skryté.

dnes, 6:38
Leona Machálková: Som celkom odvážna Leona Machálková: Som celkom odvážna

Minulý rok oslávila päťdesiatku narodeninovým koncertom. Česká speváčka a muzikálová herečka Leona Machálková svoj vek nepovažuje za sexi, ale rovnako sa ním netrápi.

dnes, 6:37
Vzťah so športovcom závisí od ženy. Zlatá klietka má smutnú dušu Vzťah so športovcom závisí od ženy. Zlatá klietka má smutnú dušu

Domov je tam, kde je srdce. Milé motto na dverách rodinného domku naznačuje láskavú pohodu za nimi.

dnes, 6:37
Aké povolenia potrebujete pri rekonštrukcii? Aké povolenia potrebujete pri rekonštrukcii?

Ohlásenie stavebnému úradu podáva stavebník na základe vyhlášky ministerstva životného prostredia.

dnes, 6:38
Dom a záhrada: Čo pred letom nezanedbať Dom a záhrada: Čo pred letom nezanedbať

Čaká nás letné obdobie, a to pre náš dom i záhradu predstavuje dlhodobé pôsobenie vysokých teplôt, ale aj možné prívalové dažde a veterné búrky.

dnes, 6:38
Švajčiarsko odmietlo udeliť moslimskému páru občianstvo, úradníkom nechceli podať ruku Švajčiarsko odmietlo udeliť moslimskému páru občianstvo, úradníkom nechceli podať ruku

Švajčiarsko odmietlo udeliť občianstvo moslimskému páru, obaja odmietali počas schvaľovania svojej naturalizácie úradníkom opačného pohlavia podávať ruku.

dnes, 18:37
Vzpruha pre Žampovcov. Povedie ich manžel Veroniky Velez-Zuzulovej Vzpruha pre Žampovcov. Povedie ich manžel Veroniky Velez-Zuzulovej

Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní Adam Žampa oznámil spoluprácu s Romainom Velezom, ktorý povedie aj jeho brata Andreasa.

dnes, 6:37
VIDEO: Ľahký ako pierko. Djokovič vyniesol kouča Vajdu po schodoch tribúny VIDEO: Ľahký ako pierko. Djokovič vyniesol kouča Vajdu po schodoch tribúny

Novak Djokovič tento týždeň nebude chýbať medzi tenisovou elitou na torontskom turnaji Rogers Cup. Na tréningu sa stihol postarať o úsmevné video.

dnes, 6:37
Lord Norton a sluha James po rokoch. A inak Lord Norton a sluha James po rokoch. A inak

Videli ste už zblízka jastrabie oko monitorujúce, či tenisová loptička dopadla do dvorca, alebo za čiaru?

dnes, 6:37
Bulímia, drogy a sex. Koukalovej spoveď rozdelila Česko Bulímia, drogy a sex. Koukalovej spoveď rozdelila Česko

Gabriela Koukalová dopísala knihu a je doslova všade. Denne na televíznych obrazovkách, v rozhlase, internetových stránkach i sociálnych sieťach.

dnes, 6:37