Federerove deti hovoria po slovensky. Keď trénuje, čítajú slovenské rozprávky Federerove deti hovoria po slovensky. Keď trénuje, čítajú slovenské rozprávky

Vždy sa ich na začiatku opýtam, v akom jazyku sa budeme rozprávať. Zakaždým dostanem rovnakú odpoveď - po slovensky, tvrdí ich učiteľka plávania Lucia Allárová.

dnes, 6:37
Minimálna strata na čelo. Svitko skončil predsa len siedmy a opäť si polepšil Minimálna strata na čelo. Svitko skončil predsa len siedmy a opäť si polepšil

Slovenský motocyklista Štefan Svitko pokračuje na 41. ročníku Rely Dakar vo výborných výkonoch.

dnes, 5:50
Čo potrebujete vedieť o dani z predaja nehnuteľnosti Čo potrebujete vedieť o dani z predaja nehnuteľnosti

Ak ste predali nehnuteľnosť alebo jej časť na základe uzatvorenej kúpnej zmluvy, takýto príjem sa na daňové účely považuje za príjem z prevodu vlastníctva nehnuteľnosti.

dnes, 6:38
Zimná záhrada poslúži celý rok Zimná záhrada poslúži celý rok

Ak máte rodinný dom a rozmýšľate nad tým, ako si ho spestriť, skúste si vytvoriť zimnú záhradu. Ide o príjemné prepojenie interiéru s exteriérom.

dnes, 6:38
Môže napodobniť legendu. Vlhová pôjde slalom so šestkou na drese Môže napodobniť legendu. Vlhová pôjde slalom so šestkou na drese

Dvojku bude mať americká favoritka Mikaela Shiffrinová a trojku Švajčiarka Wendy Holdenerová, ktorá v Aare získala už dve zlatá.

včera, 22:30
Prenájom bytu podľa Občianskeho zákonníka Prenájom bytu podľa Občianskeho zákonníka

Nájom bytu vzniká nájomnou zmluvou, ktorou prenajímateľ prenecháva nájomcovi za nájomné byt do užívania, a to buď na dobu určitú, alebo bez určenia doby užívania.

dnes, 6:38
Izba úplne zadarmo? Stačí vypnúť mobil, pozýva hotel Izba úplne zadarmo? Stačí vypnúť mobil, pozýva hotel

Apartmán v hoteli je vybavený špeciálnym zariadením Skärmfri, ktoré vyzerá ako lampa a meria čas hostí strávený pri zapnutom smartfóne.

dnes, 6:38
Vlhová pred slalomom: Bude to veľká bitka. Shiffrinová: Petra ma inšpiruje Vlhová pred slalomom: Bude to veľká bitka. Shiffrinová: Petra ma inšpiruje

Medaily v obrovskom slalome získali obe, ich odlesk však mnohých prekvapil. Vrátane aktérok - víťazky Petry Vhovej a bronzovej Mikaely Shiffrinovej.

včera, 11:37
Jiří Mádl: Film Na streche by nemal nikto pozerať sám Jiří Mádl: Film Na streche by nemal nikto pozerať sám

Začínal v tínedžerských komédiách, no časom vyzrel na ambiciózneho a talentovaného autorského režiséra. Jiří Mádl to dokazuje aj v novom filme Na streche.

dnes, 6:37
Plač i roztrasené nohy. So sestrou sme si povedali krásne slová Plač i roztrasené nohy. So sestrou sme si povedali krásne slová

Značný podiel na tom, že Petra Vlhová získala titul majsterky sveta, má aj jej brat Boris Vlha. Nesmierne som to prežíval, priznal pre Pravdu.

včera, 14:37