ČIERNY DEŇ pre Slovensko! Po nehode pri Nitre zomrelo 12 ľudí, Pellegrini zvažuje štátny smútok

NITRA – Na starej zlatomoraveckej ceste pri Malante sa stalo mimoriadne nešťastie. Po nehode autobusu a nákladného vozidla hlásia viacero mŕtvych a zranených. Aktuálne tam zasahujú všetky záchranné zložky. Pre nehodu je uzatvorená cesta I/65 v smere od Nitry na Zlaté Moravce.

November 13, 2019, 14:45
Zachráňme diesely, žiada holandský vedec. Pre klímu sú lepšie ako hybridy!

Antidieselová horúčka je v plnom prúde. Mnohé automobilky naftové motory už odpísali, ďalšie sa na tento krok chystajú. Pritom sú cestou k zníženiu emisií CO2.

December 25, 2019, 10:00
Jedna Slovenka a nik iný. V živote som mal jednu ženu, zatiaľ čo ostatní...

Roger Federer porozprával o manželke Mirke krásne veci.

November 20, 2019, 20:00
Zomrel Karel Gott

Fenomenálny spevák, 42-násobný československý a český Zlatý slávik, Karel Gott, zomrel vo veku 80 rokov.

October 7, 2019, 15:00
Prešovom otriasol obrovský výbuch paneláku: Päť mŕtvych, toto je možná príčina

PREŠOV - Otrasné správy z východného Slovenska! Na Mukačevskej ulici v Prešove došlo krátko po 12. hodine v bytovom dome k výbuchu plynu. Na mieste sú všetky záchranné zložky. Polícia varovala, že situácia je veľmi vážna. Hrozí totiž zrútenie celého paneláku. Nastať môžu aj ďalšie explózie. Pri nešťastí zahynulo päť ľudí, počet obetí ale môže ešte...

December 6, 2019, 21:59
MIMORIADNY ONLINE Prešovom otriasol obrovský výbuch paneláku: Päť mŕtvych, toto je možná príčina

PREŠOV - Otrasné správy z východného Slovenska! Na Mukačevskej ulici v Prešove došlo krátko po 12. hodine v bytovom dome k výbuchu plynu. Na mieste sú všetky záchranné zložky. Polícia varovala, že situácia je veľmi vážna. Hrozí totiž zrútenie celého paneláku. Nastať môžu aj ďalšie explózie. Pri nešťastí zahynulo päť ľudí, počet obetí ale môže ešte...

December 6, 2019, 18:41
MIMORIADNY ONLINE Prešovom otriasol obrovský výbuch: Hrozí kolaps budovy, obetí pribúda

PREŠOV - Otrasné správy z východného Slovenska! Na Mukačevskej ulici v Prešove došlo krátko po 12. hodine v bytovom dome k výbuchu plynu. Na mieste sú všetky záchranné zložky. Polícia varovala, že situácia je veľmi vážna. Hrozí totiž zrútenie celého paneláku. Nastať môžu aj ďalšie explózie. Z miesta hlásia viacero obetí. Počet mŕtvych sa stále zvyšuje.

December 6, 2019, 15:40
MIMORIADNY ONLINE Prešovom otriasol obrovský výbuch: Hrozí kolaps budovy, prvá bilancia obetí

PREŠOV - Otrasné správy z východného Slovenska! Na Mukačevskej ulici v Prešove došlo krátko po 12. hodine v bytovom dome k výbuchu plynu. Na mieste sú všetky záchranné zložky. Polícia varovala, že situácia je veľmi vážna. Hrozí totiž zrútenie celého paneláku. Nastať môžu aj ďalšie explózie. Z miesta hlásia viacero obetí.

December 6, 2019, 15:00
MIMORIADNY ONLINE Prešovom otriasol obrovský výbuch: Hrozia ďalšie explózie a zrútenie celej bytovky

PREŠOV - Otrasné správy z Prešova! Na Mukačevskej ulici došlo krátko po 12. hodine v bytovom dome k výbuchu plynu. Na mieste sú všetky záchranné zložky. Polícia varovala, že situácia je veľmi vážna. Hrozí totiž zrútenie celého paneláku, nastať môžu aj ďalšie explózie. Z miesta zatiaľ hlásia jednu obeť.

December 6, 2019, 13:40
MIMORIADNE Prešovom otriasol obrovský výbuch: Prvé FOTO z miesta činu

PREŠOV - Otrasné správy z Prešova! Na Mukačevskej ulici došlo v bytovom dome k výbuchu plynu. Smerovalo tam 25 hasičov. Prezídium Hasičského a záchranného zboru zverejnilo aj snímky z miesta. Podľa všetkého si udalosť vyžiadala zranených, je možné, že aj mŕtvych.

December 6, 2019, 13:01