Obmedzte DNES pohyb na slnku. Kde všade vás v lete nájde UV žiarenie? Obmedzte DNES pohyb na slnku. Kde všade vás v lete nájde UV žiarenie?

Urýchľuje starnutie kože a spôsobuje aj jej spálenie. Schovať sa do tieňa však niekedy nestačí. V lete sa oplatí sledovať UV index.

today, 6:00
VIDEO: Trápia vás platničky? Lekár radí dve ľahšie operácie, ktoré pomôžu VIDEO: Trápia vás platničky? Lekár radí dve ľahšie operácie, ktoré pomôžu

Viete, aký je rozdiel medzi endoskopickou a laserovou operáciou platničiek?

today, 8:00
Viete, ako rozpoznať kvalitný kopček zo stánku od toho nekvalitného? Viete, ako rozpoznať kvalitný kopček zo stánku od toho nekvalitného?

Zmrzlina patrí neodmysliteľne k letu. Jej kvalitu prezradí farba, chuť a aj konzistencia.

today, 14:00
Choré obličky hlásia iné časti tela. 5 signálov, že zlyhávajú a neviete o tom Choré obličky hlásia iné časti tela. 5 signálov, že zlyhávajú a neviete o tom

Príznaky pripíšete viróze, stresu či nevyspatosti z týždňa. No možno ste len krok od zlyhávania obličiek.

today, 0:00
Potraviny, ktoré vám pomôžu jednoducho schudnúť. Máte ich doma v chladničke! Potraviny, ktoré vám pomôžu jednoducho schudnúť. Máte ich doma v chladničke!

Chcete zhadzovať kilá a zároveň jesť niečo dobré? Tak zamierte do kuchyne a vyberte si jedlo, ktoré zrýchli trávenie a pomôže zlepšiť postavu do plaviek na poslednú chvíľu.

today, 11:00
Zvládate to teplo? TOP 9 tipov ako prežiť v horúčavách bez klímy Zvládate to teplo? TOP 9 tipov ako prežiť v horúčavách bez klímy

Počas najbližších dní nám bude poriadne horúco. Máme pre vás 9 tipov ako zvládať extrémne horúčavy.

today, 18:00
1