Metronome Festival Prague uvede zahraniční hvězdy i nebývalý koncert českých zpěvaček Metronome Festival Prague uvede zahraniční hvězdy i nebývalý  koncert českých zpěvaček

Metronome Festival Prague, který patří mezi tři největší hudební festivaly v České republice, oznamuje kompletní program letošního čtvrtého ročníku.

yesterday, 9:41
Blíží se Harmony of Harcore a 7thSunday Blíží se Harmony of Harcore a 7thSunday

Nizozemská společnost Par-T pořádá během jednoho víkendu dva odlišné festivaly. Tím prvním je sobotní Harmony of Hardcore a druhým je nedělní, multižánrový 7thSunday festival.

yesterday, 10:01
Svojšice 2019 nabídnou fanouškům drum and bassu Camo & Krooked, Dannyho Byrda nebo InsideInfo Svojšice 2019 nabídnou fanouškům drum and bassu Camo & Krooked, Dannyho Byrda nebo InsideInfo

Devatenáctý ročník festivalu Svojšice, který proběhne 31. května 2019, naváže na tradici z předchozích let a opět potěší nejen fanoušky techna, ale také milovníky drum and bassu.

yesterday, 10:21
Nicole Moudaber: Následuji svou vášeň! Nicole Moudaber: Následuji svou vášeň!

Je nám ctí, že jsme měli před pátečním vystoupení v Roxy možnost vyzpovídat Nicole Moudaber. Dozvíte se něco o promotérství, i tom, jak se dostala k tvorbě hudby a jestli je pořád párty-zvíře :)

today, 0:01
Mrkni se na line upy pro 19. týden Mrkni se na line upy pro 19. týden

A jsou tu první akce s vůní léta, snad se počasí vydaří: HVOB na brněnském Špilberku, Sound Open Air a Wild fest. A jinak? Třeba Roxy zaplní kudrlinky Nicole Moudaber. Tak vybírej!

today, 0:01
1