Zázračná kořenová zelenina: Jezte ji a budete zdravá a krásná Zázračná kořenová zelenina: Jezte ji a budete zdravá a krásná

Mrkev, celer nebo petržel pro mnoho lidí bývají celkem nudným kuchyňským doplňkem. Přitom stojí za pozornost. Kořenová zelenina v sobě má totiž značnou sílu. Především pro ženské zdraví je nedocenitelná.

today, 0:00
BLOG Ze života ženy: Klasická, přesto šik. Jak na to? BLOG Ze života ženy: Klasická, přesto šik. Jak na to?

Stojíte ráno před skříní a prostě tam nic není? Možná, že máte ve skříni kousky, které vás již omrzely. Čím „jednodušší“ oblečení si pořídíte, tím snadněji se vám bude kombinovat. Úměrně s tím pak budete trávit před šatníkem méně času s hlavou ve dlaních. Do jakých kousků investovat tak, abyste pořád měly co na sebe?

today, 0:00
Jak si užívat peníze a mít jich dostatek: Naučte se zacházet s jejich energií Jak si užívat peníze a mít jich dostatek: Naučte se zacházet s jejich energií

Peníze jsou energie jako každá jiná. Kdo tvrdí, že jsou špatné, staví se k nim rezervovaně či negativně, je tak trochu pokrytec. Nakonec to možná znáte i z vlastní zkušenosti; kde nefunguje zdravá láska k penězům a přístup k nim je pokřivený, bývá často právě s financemi problém.

today, 0:00
10 mýtů o cvičení a výživě, kterým pořád zbytečně věříme 10 mýtů o cvičení a výživě, kterým pořád zbytečně věříme

Mýtů o výživě a cvičení je stále dost. Dost možná některému z nich ještě věříte.

today, 0:00
4 tajné tipy na krásu od hollywoodských celebrit 4 tajné tipy na krásu od hollywoodských celebrit

Pracují s těmi nejlepšími vizážisty světa, takže je jasné, že mají spousty zkušeností. Řeč je o slavných ženách, které prozrazují své triky na to, jak vypadat ještě lépe.

today, 0:00
1