11 potravin, které si určitě nedávejte před spaním 11 potravin, které si určitě nedávejte před spaním

S kručícím žaludkem se špatně usíná i špatně spí. Jenže aby měl váš organismus šanci na pořádnou regeneraci, měli byste se zamyslet nad tím, co před spaním sníte. Máme pro vás přehled potravin, které si raději odepřete.

today, 0:00
Proč byste si měli dopřát vývar z kostí Proč byste si měli dopřát vývar z kostí

Hovězí vývar většinou připravujeme z kusu předního masa. Co ale čistý vývar z morkových kostí? Zase získává na oblibě. Podívejte se, proč se vyplatí si ho čas od času připravit.

today, 0:00
Hollywoodské hvězdy dříve a dnes: Podívejte se, jak stárnou známé osobnosti Hollywoodské hvězdy dříve a dnes: Podívejte se, jak stárnou známé osobnosti

Stárneme všichni. To je jedna z mála spravedlností na tomto světě. Někdo zraje jako víno, jiný se snaží s věkem bojovat třeba s pomocí plastických operací a tunou botoxu a vypadá pak mnohem hůř. Podívejte se, jak se s přibývajícím věkem mění známé herecké osobnosti.

today, 0:00
Tantrická masáž na vlastní kůži: Prožijte svou sexualitu naplno Tantrická masáž na vlastní kůži: Prožijte svou sexualitu naplno

Sexualita je neoddělitelnou součástí lidského bytí i člověka samotného, ačkoli přístup k ní a pohled na fyzično jako takové se mnohdy až diametrálně liší. S rituálně pojatou smyslností a prožíváním vlastní sexuality se zabývá i tantra. Zajímá vás, jak taková masáž probíhá a co u ní můžete zažít? Pak čtěte dál, ráda se o svou zkušnost podělím.

today, 0:00
1