Cink skončil v Novém Městě pátý, Van der Poel už vládne i bikerům Cink skončil v Novém Městě pátý, Van der Poel už vládne i bikerům

Biker Ondřej Cink dojel pátý na Světovém poháru v cross country v Novém Městě na Moravě.

včera, 16:15
Začal boj o bronzovou medaili, na Staroměstské náměstí dorazily davy fanoušků Začal boj o bronzovou medaili, na Staroměstské náměstí dorazily davy fanoušků

Čeští hokejisté hrají proti Rusku o bronzovou medaili. Na Staroměstské náměstí je přišly podpořit davy lidí. Zápas začal v 15:45.

včera, 17:00
Oštěpařka Ogrodníková se v Offenburgu zlepšila na 67,40 Oštěpařka Ogrodníková se v Offenburgu zlepšila na 67,40

Oštěpařka Nikola Ogrodníková vyhrála mítink v Offenburgu v osobním rekordu 67,40 metru.

včera, 17:29
Lacko sice čeká na první vítězství v sezoně, z Itálie se i tak vrací jako lídr Lacko sice čeká na první vítězství v sezoně, z Itálie se i tak vrací jako lídr

Adam Lacko v Misanu potvrdil, že se mu za zhoršených povětrnostních podmínek daří.

včera, 17:49
Mistrovská Slavia se s ligou rozloučila výhrou v derby, Baník si zahraje o Evropu Mistrovská Slavia se s ligou rozloučila výhrou v derby, Baník si zahraje o Evropu

Slavia v posledním kole ligové nadstavby porazila Spartu 2:1, a potvrdila tak svůj triumf v soutěži.

včera, 17:55
Vládu Mercedesu neukončily ani monacké uličky, v Monte Carlu triumfoval Hamilton Vládu Mercedesu neukončily ani monacké uličky, v Monte Carlu triumfoval Hamilton

Velkou cenu Monaka formule 1 po velkém boji vyhrál mistr světa Lewis Hamilton z Mercedesu.

včera, 18:08
Ostrava remizovala v Plzni a zahraje si o Evropskou ligu, Liberec padl v Jablonci Ostrava remizovala v Plzni a zahraje si o Evropskou ligu, Liberec padl v Jablonci

Fotbalisté Ostravy v závěrečném pátém kole prvoligové nadstavby remizovali v Plzni 1:1 a zajistili si účast v kvalifikačním utkání o Evropu.

včera, 18:10
Dlouhou etapu na Giru vyhrál Cataldo, dál vede Carapaz Dlouhou etapu na Giru vyhrál Cataldo, dál vede Carapaz

Méně náročnou, ale o to delší 15. etapu na cyklistickém Giru d'Italia z Ivrey do Coma vyhrál Ital Dario Cataldo.