Toto tu ešte nebolo, čaká nás vrchol leta: FOTO Meteorológovia očakávajú teplotné rekordy Toto tu ešte nebolo, čaká nás vrchol leta: FOTO Meteorológovia očakávajú teplotné rekordy

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že nás po chladnom týždni čaká ďalšie výrazné oteplenie. Ak ste si mysleli, že po posledných horúčavách to už horšie byť nemôže, mýlili ste sa. Otepľovať sa začne už tento víkend. Teploty prekonajú doterajšie rekordy a vyšplhajú sa až na 40 stupňov.

dnes, 6:37
Komentár Ľubomíra Jaška: Plavčan sa pridal k výskumníkom trpezlivosti

Aj minister Plavčan sa dal k výskumníkom.  Naštartoval vlastný výskumný projekt v názvom Minimalizácia otázok a odpovedí v záujme prežitia. To stačiť nebude. Jeho politická cena je pochybná. S veľkou pravdepodobnosť si môže baliť skúmavky.

dnes, 19:00
Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

dnes, 19:37
Naliehavé varovanie odborníkov: Muži majú zásadný problém, hrozí vyhynutie ľudstva Naliehavé varovanie odborníkov: Muži majú zásadný problém, hrozí vyhynutie ľudstva

JERUZALEM - Muži v Európe, ale aj v ďalších západných regiónoch sveta, sa stretávajú s vytrvalým úbytkom spermií. Od roku 1973 do roku 2011 počet spermií v jednom mililitri semena mužov zo západných krajín klesol o 52,4 percenta. Tvrdia to vedci v štúdii zverejnenej v odbornom magazíne Human Reproduction Update.

dnes, 19:37
Maďarsko názor na kvóty nemení, čaká úspech na Súdnom dvore

Stanovisko generálneho advokáta Súdneho dvora EÚv Luxemburgu Yva Bota, ktorý navrhol zamietnuť žalobu Slovenska a Maďarska proti mechanizmu EÚ na prerozdeľovanie utečencov na základe kvót, potvrdzuje podľa parlamentného štátneho tajomníka maďarského rezortu spravodlivosti Pála Völnera tie najhoršie predpoklady.

včera, 21:20
Hororová jazda Uberom: Zhrozený pasažier videl, ako dáva prostitútka orál vodičovi Hororová jazda Uberom: Zhrozený pasažier videl, ako dáva prostitútka orál vodičovi

CHICAGO - Zákazník Aner Manuel tvrdí, že uviazol na niekoľko minút v aute, ktorého vodič a prostitútka na prednom sedadle predviedli nezvyčajnú šou a má o tom aj dôkaz. Dvojicu si totiž nafilmoval a záznam popísal ako najnebezpečnejšiu a najnevhodnejšiu jazdu v živote.

včera, 22:37
Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

dnes, 19:37
Škandalózny boxer Fury opäť prekvapil fanúšikov: Myslí svoje slová tentoraz vážne? Škandalózny boxer Fury opäť prekvapil fanúšikov: Myslí svoje slová tentoraz vážne?

Po najväčšom triumfe v kariére to s ním šlo z kopca. Britský boxer Tyson Fury nezvládol slávu a tlak, ktorý sa vytvoril okolo jeho osoby. Po tom, ako porazil Vladimira Klička v roku 2015, sa na jeho hlavu zosypalo množstvo škandálov a teraz sa (už po niekoľkýkrát) rozhodol ukončiť profesionálnu kariéru.

dnes, 19:30
Zázrak na palube lietadla: Žena počas letu nad Atlantickým oceánom porodila Zázrak na palube lietadla: Žena počas letu nad Atlantickým oceánom porodila

FRANKFURT - Lietadlo smerujúce z Kolumbie do Nemecka malo pri štarte na palube 191 pasažierov, ale pri pristávaní ich už bolo 192. Počas letu totiž jedna zo žien porodila.

včera, 21:26