Federerove deti hovoria po slovensky. Keď trénuje, čítajú slovenské rozprávky Federerove deti hovoria po slovensky. Keď trénuje, čítajú slovenské rozprávky

Vždy sa ich na začiatku opýtam, v akom jazyku sa budeme rozprávať. Zakaždým dostanem rovnakú odpoveď - po slovensky, tvrdí ich učiteľka plávania Lucia Allárová.

dnes, 5:37
Prokurátor Dušan Kováčik si mal v minulosti vložiť do banky 204-tisíc eur v hotovosti

Súčasný policajný prezident dal podozrivú operáciu znovu preskúmať.

včera, 13:05
Farmári vyrážajú v pondelok na protest

Farmári prídu na poľnohospodárskych strojoch až do hlavného mesta. Požadujú okrúhly stôl so zástupcami vlády.

včera, 19:21
VIDEO: Famózny Halák vynuloval Anaheim! Chára prispel k výhre asistenciou

Slovenský brankár Jaroslav Halák bol ústrednou postavou pri víťazstve Bostonu nad Anaheimom 3:0 v nočnom súboji zámorskej hokejovej NHL.

dnes, 6:52
Smrť slovenskej legendy: Namiesto oslavy naposledy vydýchol Smrť slovenskej legendy: Namiesto oslavy naposledy vydýchol

BRATISLAVA - Dnes je deň, kedy by Leopold Haverl oslávil 83 rokov. No pred tromi rokmi oslavy jeho života krátko pred narodeninami pretrhla smrť...

dnes, 0:25
Čo potrebujete vedieť o dani z predaja nehnuteľnosti Čo potrebujete vedieť o dani z predaja nehnuteľnosti

Ak ste predali nehnuteľnosť alebo jej časť na základe uzatvorenej kúpnej zmluvy, takýto príjem sa na daňové účely považuje za príjem z prevodu vlastníctva nehnuteľnosti.

dnes, 5:38
Zimná záhrada poslúži celý rok Zimná záhrada poslúži celý rok

Ak máte rodinný dom a rozmýšľate nad tým, ako si ho spestriť, skúste si vytvoriť zimnú záhradu. Ide o príjemné prepojenie interiéru s exteriérom.

dnes, 5:38
VIDEO: Marek Hamšík: Keby neprišla ponuka z Číny, kariéru ukončím v Neapole

Sága okolo prestupu slovenského futbalového reprezentanta Mareka Hamšíka z talianskeho SSC Neapol do čínskeho klubu Ta-lien I-fang je definitívne na konci. Tridsaťjedenročný Banskobystričan po takmer dvanástich rokoch strávených pod Vezuvom odchádza do najľudnatejšej krajiny sveta.

včera, 13:00
Môže napodobniť legendu. Vlhová pôjde slalom so šestkou na drese Môže napodobniť legendu. Vlhová pôjde slalom so šestkou na drese

Dvojku bude mať americká favoritka Mikaela Shiffrinová a trojku Švajčiarka Wendy Holdenerová, ktorá v Aare získala už dve zlatá.

včera, 21:30
Prenájom bytu podľa Občianskeho zákonníka Prenájom bytu podľa Občianskeho zákonníka

Nájom bytu vzniká nájomnou zmluvou, ktorou prenajímateľ prenecháva nájomcovi za nájomné byt do užívania, a to buď na dobu určitú, alebo bez určenia doby užívania.

dnes, 5:38